BATISİAD’dan sağlık çalışanlarına moral

Batı Trakyalı Yönetici, Sanayici ve İş Adamları Derneği'nde (BATISİAD), Koronavirüs salgınındaki özverili çalışmalara imza atan sağlık çalışanlarını unutmadı.

GÜNDEM 01.05.2020, 19:05 16.05.2020, 21:47
BATISİAD’dan sağlık çalışanlarına moral

Dernek, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki görevli sağlık çalışanlarına verilmek üzere hazırladığı ve içerisinde gıda maddelerinden, koruyucu sağlık ekipmanlarına varıncaya kadar çeşitli ürünlerin yer aldığı kolileri, yetkililere teslim etti.

BATISİAD, Koronavirüs salgınında gece gündüz aralıksız bir şekilde özverili çalışmalara imza atan sağlık çalışanlarının moral ve motivasyonunu diri tutabilmek için önemli bir destekte bulundu.

“HİZMETLERİNİZ UNUTULMAYACAK”

BATISİAD Başkanı Ahmet Er, dernek üyelerinin katkılarıyla hazırlanan paketleri, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Hüseyin Aygün, Hastane Müdür Yardımcısı Erkan Karakaş, Yrd. Doç. Dr. Halil Erkan Sayan’a teslim etti. Sağlık çalışanlarının fedakarca hizmetlerinin asla unutulmayacağını söyleyen Er, “Kendi evlerine dahi gitmeden, aileleriyle görüşmeden hastalarımıza şifa dağıtmak için görevlerinin başında olan tüm sağlık çalışanlarımıza minnet borçluyuz” dedi.

Ahmet Er’in ardından konuşan Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Hüseyin Aygün de BATISİAD’ın anlamlı desteği için Başkan Ahmet Er nezdinde tüm üyelere teşekkür etti.

Kolilerin teslim edildiği törende ayrıca hastane çalışanları tarafından Ahmet Er’e çiçek ve bir teşekkür mektubu da teslim edildi.

Yorumlar (0)
24°
açık