Holiday Inn örnek oluyor

Koronavirüs salgını sosyal hayatı ve ekonomiyi olumsuz yönde etkilese de, birçok firma, dayanışmada örnek olacak işlere imza atıyor.

GÜNDEM 30.03.2020, 21:21 19.04.2020, 00:46
Holiday Inn örnek oluyor

2000 yılından bu yana Bursa’da faaliyet gösteren Holiday Inn Hotel, koronavirüsle en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına, kapılarını ücretsiz olarak açma kararı aldı.

Yaşanılan kriz sürecinde, böylesine anlamlı bir işe imza atan Holiday Inn Hotel Bursa markasıyla turizm sektöründe hizmet veren SED-CEM Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Çağlar, “Biz olması gerekeni yapıyoruz. İmkanınız varsa bunu paylaşacaksınız” dedi.

Aldıkları karar doğrultusunda, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak kapılarını açacaklarını söyleyen Çağlar, “Valiliğimiz ve İl Sağlık Müdürlüğümüz koordinasyonuyla bu hayırlı işe vesile olacağız. Fedakarca bir şekilde hizmet veren sağlık çalışanlarımıza bizim de bir faydamız dokunacağı için mutluyuz. Bu uygulamayla, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi çalışanları ve nöbette yorgun düşüp ailesine, çocuklarına bu virüsü götürmek istemeyen sağlıkçı kardeşlerimiz otelimizde konaklayabilecekler” diye konuştu.

Yorumlar (0)
24°
açık