MÜSİAD, sağlık çalışanlarının yanında

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Şehir Hastanesi’ni başhekimliğini ziyaret etti.

GÜNDEM 11.04.2020, 01:51 19.04.2020, 00:30
MÜSİAD, sağlık çalışanlarının yanında

Ziyarete, salgın dönemindeki özverili çalışmalarından ötürü sağlık çalışanlarına teşekkür edilirken, ayrıca işadamlarının katkılarıyla alınan ateş ölçer de yetkililere teslim edildi.

Koronavirüs salgınının ilk gününden bu yana gösterdikleri özverili çalışmalarla sağlıkçılar, şüphesiz bu olağanüstü durumun gizli kahramanlarından.

MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, sağlık çalışanlarına moral ziyaretinde bulundu.

Bu kapsamda, Bursa Şehir Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Dursun Topal, Bursa Şehir Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Ali Osman Tayır ile hastane yöneticilerini ziyaret eden MÜSİAD Bursa Şubesi heyeti, ayrıca 50 adet ateş ölçe cihazını da yetkililere takdim etti.

“YAPTIKLARINIZI TARİH YAZACAK”

Ziyarette konuşan MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, Başhekim Dr. Dursun Topal nezdinde tüm sağlık personelini ve hastane çalışanlarını, özverili çalışmalarından dolayı kutladı. Alpay, “Sağlıkçılarımızın bu dönemdeki özverili çalışmalarını asla ve asla unutmayacağız. Sağlıkçılarımız verdikleri cansiperane mücadele ile adlarını tarihe yazdırıyorlar. Allah, bu süreçte toplum sağlığı ve menfaati için gece gündüz demeden çalışan herkesten kat kat razı olsun” dedi.

Ziyarette memnuniyet duyduklarını belirten Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Dursun Topal da hem ziyaretlerinden ötürü hem de ateş ölçe bağışlarından ötürü MÜSİAD bonus veren siteler Bursa Şubesi Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

Yorumlar (0)
32°
açık