Sosyal mesafeli kutlama

Koronavirüs salgınıyla mücadele en ön safta görev yapan sağlık çalışanlarından hemşirelerin, Hemşireler Günü, sosyal mesafeye dikkat edilerek kutlandı.

HASTANELER 23.05.2020, 18:11 23.05.2020, 18:18
Sosyal mesafeli kutlama

Özel Hayat Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Fatih Özkul ve Hastane Genel Müdürü Betül Kabalar, hastanede görev yapan hemşirelerin Hemşireler Gününü kutladı.

Günün anısına hazırlanan plaket ve çiçekleri sosyal mesafe kuralına uygun şekilde çalışanlara takdim eden yöneticiler, özverili çalışmalarından dolayı her bir hemşireye tek tek teşekkür etti.

Törende bir konuşma yapan Başhekim Uzm.Dr. Fatih Özkul, “Bu zorlu salgın döneminde elinizden geldiğince, cephenin en önünde mücadele ediyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. Bu salgın sonrasında, inşallah ileride daha güzel ve mutlu kutlamalar yaparız. Hepinizin emeğine sağlık” dedi.

Kutlamaya katılan ve burada hemşirelere, gerek salgın dönemi gerekse de normal çalışma döneminde yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekküre eden Hayat Hastanesi Genel Koordinatörü Betül Kabalar da hemşirelerin Hemşireler Günü’nü kutladı.

Yorumlar (0)
32°
açık