Bebek reflüsüne “yatak” reçetesi

Miniklerin sağlığını yetişkinler kadar önemseyen Bambi Yatak, güçlü Ar-Ge altyapısıyla tasarladığı “Mini Bambi” ile bebeklerdeki Reflü sorununun çözümüne yardımcı oluyor.

GÜNDEM 13.03.2020, 00:30
Bebek reflüsüne “yatak” reçetesi

Bambi Yatak, Mini Bambi’nin bir tarafına 17 cm, diğer tarafına 11 cm eğim veren sağlık dostu teknolojisiyle bebeğinizi daha güvenilir ve konforlu bir uyku ile buluşturuyor.

Türkiye yatak sektörünün önemli temsilcilerinden Bambi Yatak, Ar-Ge destekli inovasyon harikası bebek yataklarıyla pazara yeni bir soluk getiriyor. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Mini Bambi Yatak ile Bambi, bebeklerde ilk 6 aya kadar oluşabilecek reflü sorununun çözümüne yardımcı oluyor. Yatağın bir tarafını 17 cm, diğer tarafını 11 cm olarak tasarlayarak özel bir eğim veren Bambi, bu eğim sayesinde reflü sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olarak bebeğinizi daha güvenilir ve konforlu bir uyku ile buluşturuyor.

AİR KUMAŞ İLE MİNİK YATAKLAR ARTIK NEFES ALIYOR

Mini Bambi, vücut ısısını dengeleyen özel air kumaş teknolojisiyle üretiliyor. Air kumaşın vücuda temas ettiği yüzey, yüksek nem emme kapasitesine sahip, ısıyı vücudun dışına taşıyarak vücut ısısını dengeleyen yüzde 100 pamuktan oluşuyor. Miniklerin uyku saatlerini kaliteli ve konforlu bir şekilde geçirmeleri için örme tekniğiyle tasarlanan yatağın çapraz örgü sistemi, 3 boyutlu esnek, hava geçişi sağlayan, nem düzenleyici ve ağırlığı dengeleyici yapısıyla öne çıkıyor. Hava geçiren özel air kumaş sayesinde yatak nefes alıyor ve en küçük harekette bile hava sirkülasyonu sağlayarak kötü kokuların da önüne geçiyor.

KONTROL TEKNOLOJİSİ VE HİJYEN BİR ARADA

Mini Bambi’nin tasarımında kullanılan mikro-kapsüllerin içlerine yerleştirilen probiyotikler, hastalıklara yol açan zararlı mikroorganizmalara yer bırakmıyor. Küf ve mantar oluşumunun engellenmesine yardımcı olan bu probiyotikler, çeşitli alerjenlerin doğal yolla yok edilmesini kolaylaştırıyor. Mini Bambi, her gece yenilenen etkisi ve yatakta doğal hijyenik bir ortam sağlayan teknolojisi ile mikroorganizmaların oluşturduğu leke ve kötü koku oluşumunu da minimize ediyor.

Yorumlar (0)
25°
açık