Eyrice ADSM’den Diş Hekimleri Günü kutlaması

Bursa’nın ilk ve tek A grubu ağız ve diş sağlığı merkezi olan Eyrice Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından “Diş Hekimleri Günü” nedeniyle Hilton Otel’de bir program düzenlendi.

GÜNDEM 23.11.2022, 15:57 23.11.2022, 16:09
Eyrice ADSM’den Diş Hekimleri Günü kutlaması

Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında gerçekleştirilen programa Eyrice ADSM’de görevli diş hekimleri, yöneticiler, diş teknisyeni asistanları, idari ve teknik ekip ile çalışanların aileleri katıldı.

Programda konuşan Eyrice ADSM Genel Müdürü Kürşad Eyrice, Eyrice Dental Grubu bünyesinde 2021 yılının Eylül ayında Bursa’nın ilk ve tek A Grubu ADSM’sinin hizmete açtıklarını, 15 ay gibi kısa bir sürede sıkı ve özverili bir ekip çalışması ile Bursa’da gözle görülür bir fark oluşturduklarını kaydetti.

Bugüne değin 5 bine yakın kişiye tedavi hizmeti verdiklerini belirten Eyrice, “Burada bizi mutlu eden konu, sayıdan ziyade ilk başvuranların yüzde 81’inin tedavilerinde Eyrice ADSM’yi tercih etmeleridir. Merkezimize gelen hastalarımızın yüzde 60’lık kısmı tavsiye üzerine bize gelmektedir. Eyrice ADSM olarak, ağız ve diş sağlığında en deneyimli ekip ve en son teknoloji ile hasta memnuniyetimizi sürekli zirvede tutacağız. Toplumsal sorumluluklarımızın farkındayız, kurum ve kuruluşlarla işbirliği halinde Ağız ve Diş Sağlığı bilincinin yaygınlaşması içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Konuşmasında, Türkiye’nin sağlık turizminde giderek ön plana çıktığına, ağız ve diş sağlığı için de çok sayıda yabancının tedavi için ülkemizi tercih ettiğine dikkati çeken Eyrice, “Ülke olarak 2023 hedefimiz 1,5 milyon hasta ve 10 milyar dolar döviz girdisi. Bursa olarak bunun yüzde 10’unu alabiliriz. Bursa sağlık turizminde önemli bir potansiyele sahip, şehrin yıldızı parlıyor. Yeni dönemde bu alana da odaklanarak ülkemize döviz girdisi sağlamayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Genel Müdür Eyrice, çalışanlara da teşekkür ederek, “ADSM’nin 15 ayda elde ettiği başarının arkasında bu salondaki değerli çalışma arkadaşlarımız var. Her biri gayretle, sabırla ve inançla Eyrice ADSM’nin başarısı için ter döküyorlar. Sizlere ve ailelerinize kadar teşekkür etsek az, iyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

BURSA’YA DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET

Programda bir konuşma yapan Eyrice Dental Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Türkay Eyrice de, 25 yıl önce diş protezi üretimi ile yola çıkan Eyrice Dental Grubu’nun bünyesinde Avrupa’nın en yüksek kapasiteli diş protez tesisinin bulundurduğuna dikkat çekerek, grup bünyesinde 2021 yılının Eylül ayında da Eyrice Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni hizmete açtıklarını ifade etti.

Bursa’da örnek bir sağlık tesisi kurarak başta Bursa olmak üzere yakın bölgelere dünya standartlarında hizmet sunma hedefiyle, Bursa’nın ilk ve tek A grubu ağız ve diş sağlığı merkezi olan Eyrice ADSM’yi kurduklarını belirten Türkay Eyrice sözlerinin devamında, “Her şey hayal etmek ve hedeflemekle başlıyor. Biz de öyle yola çıktık. Başta diş hekimlerimiz olmak üzere idari ve teknik açıdan oldukça donanımlı bir ekip oluşturduk. 1 yıl önce Eylül ayında, şehrin en prestijli lokasyonunda kapılarımızı açtık. Şükürler olsun ki Eyrice ADSM’ye Bursa’mız sahip çıktı. Hatta çevre illerden de hastalarımız gelmeye başladı. Bize gösterilen ilgi, Bursamız’ın bu hizmetlere ne kadar ihtiyaç duyduğunun göstergesidir” diye konuştu.

de 7 gün 24 saat çalışarak bu hizmetleri şehrimize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Buradan, başta diş hekimlerimiz ve yöneticilerimiz olmak üzere idari ve teknik tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diyen Eyrice, zirvede kalmak ve başarıyı kalıcı hale getirmek için yine ekip ruhuyla çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

TEKNOSAB’A 15 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

Eyrice Dental Grubu olarak hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediklerini kaydeden Yön. Krl. Bşk. Türkay Eyrice, konuşmasında, Bursa TEKNOSAB’da 15 milyon dolarlık yatırımla kurulacak olan diş protez fabrikasına değindi.

Eyrice Dental Grubu olarak, Bursa TEKNOSAB’da bir fabrika kurarak, Türkiye’yi diş protezinde dünyanın lider ülkeleri arasına sokmayı hedeflediklerini kaydeden Türkay Eyrice, 1000 kişinin istihdam edileceği fabrikanın temelinin 2023 yılında atılacağını, 2025 yılında da üretime başlamasının planlandığını kaydetti.

Fabrika tamamlandığında Türkiye’nin diş protezi ihracatının100 milyon dolardan 200 milyon dolara kadar çıkacağına işaret eden Eyrice, “Yeni fabrikamızla dünyanın dört bir tarafına diş protezi ihraç edebileceğiz” diye konuştu.

Program sonunda Eyrice ADSM çalışanları tarafından Yönetim Kurulu Başkanı Türkay Eyrice’ye teşekkür plaketi verildi.

Yorumlar (1)
Nurhan Şeriati 2 yıl önce
Başarılar diliyorum tebrikler kutluyorum hepinizi
24°
açık