‘Kontrol Sende’ etkinliğine Sercan Yıldırım’dan destek

1- 31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık ayı için oluşturulan ana girişteki standa gelen Survivor Ünlüler takımı oyuncusu ve eski Bursasporlu oyuncu Sercan Yıldırım meme kanseri etkinliğine destek verdi.

GÜNDEM 14.10.2020, 00:59
‘Kontrol Sende’ etkinliğine Sercan Yıldırım’dan destek

Kadınları meme sağlığı konusunda bilinçlendirerek, kendi kontrollerini yapabileceklerini ve erken teşhise imkân tanıyan bu kontrolün ileride ortaya çıkabilecek sorunlar karşısında hayat kurtaracak kadar önemli olduğunu hatırlattı.

Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı, "Medicana Hastaneler grubu olarak tüm diğer hastanelerimizde de olduğu gibi Medicana Bursa Hastanesi olarak meme kanseriyle ilgili Ekim ayı boyunca kansere karşı farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. Çünkü meme kanserinde erken teşhis çok önemli. Kendinize ayıracağınız bir saat, erken tanı ve meme kanserinden kurtulmanızı sağlayabilir. Unutmayın, küçük alışkanlıklar büyük farklar yaratır’’ dedi.

Etkinlikte ayrıca, 'Mesajını bırak, kansere karşı bizimle savaş' sloganıyla da farkındalık oluşturmak isteyen kişilerin mesajları kurulan dilek panosuna asıldı.

Yorumlar (0)
24°
açık