Hayat Sağlık Vakfı’ndan yardım eli

Sağlık, eğitim ve sosyal alanlarda çalışmalar yapmak üzere Bursa’da kurulan ve bugüne kadar başta burs olmak üzere çeşitli çalışmalar gerçekleştiren Türkiye Hayat Sağlık Vakfı, Koronavirüs salgını nedeniyle 550 aileye erzak paketi yardımında bulundu.

HASTANELER 19.04.2020, 02:22 25.04.2020, 21:34
Hayat Sağlık Vakfı’ndan yardım eli

Ülkemizi de etkisi altına Koronavirüs salgınından etkilenen ailelere destekte bulunan kurumlar arasına Türkiye Hayat Sağlık Vakfı da katıldı. Ülke genelinde kampanyalar başlatılması üzerine harekete geçen Vakıf, erzak yardımı yapılması için kolları sıvadı. Vakıf, toplamda 550 ihtiyaç sahibi aileye erzak paketi dağıtımı gerçekleştirdi.

Sağlıktan eğitime her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduklarını dile getiren Türkiye Hayat Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkul, “Tüm dünyayla birlikte ülkemizin de sıkıntılı bir bedava bonus dönemden geçtiği bu süreçte, gücümüzün yettiği kadar ihtiyaç sahibi ailelerimize el uzatmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda, 550 aileye gıda yardımında bulunduk. Bu yardımlarımız artarak devam edecek. Umarım en kısa zamanda bu salgın biter ve tekrar eski güzel günlerimize döneriz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
24°
açık